Новини

З лютого 2018 року "WOW! English" розпочинає співпрацю із Черкаською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №3 і це вже буде 16-та за рахунком школа, яка люб'язно нас прийняла)!

У зв'язку з цим ми запрошуємо батьків наших майбутніх студентів на організаційні зустрічі, що відбудуться в приміщенні школи у суботу 10 лютого об 11:00 та у середу 14 лютого о 18:00.

На зустрічах ми детально розповімо Вам про нас і нашу роботу, відповімо на всі питання та приймемо заявки від тих хто бажає приєднатися до нашої спільноти.

Будемо раді Вас бачити!

Висловлюємо найщиріші привітання з нагоди дня знань та початку нового навчального року! Бажаємо впевненості у власних силах, натхнення у навчанні та прагнення до нових знань, адже вони – це сила!

Продовжується набір школярів 1-6 класів на навчання, що проходить при школах. На даний момент у Черкасах ми співпрацюємо з трьома школами: №21, №32, №33.

Щоб записати дитину та отримати інформацію про курси телефонуйте будь-ласка за номером (0472) 56-00-56.

Будемо раді бачити Вас у нашій спільноті!

З жовтня 2016 року ми починаємо роботу у місті Черкаси тому

запрошуємо Вас на організаційні зустрічі у місті Черкаси, де Ви отримаєте детальну інформацію про роботу мовної студії "WOW! English!" та зможете записатись на навчання.

Організаційні зустрічі відбудуться 26 та 28 вересня 2016 року о 18:00 в приміщеннях шкіл №21, №32, №33.

МС "WOW! English" у вересні проводить набір дітей шкільного віку на курси англійської мови у місті Кропивницький.

Для того щоб записатися на курси необхідно відвідати організаційну зустріч, обравши зручне місце та час проведення, згідно наведеного нижче графіку.

ПочатокПопередня12НаступнаКінець
Сторінка 1 із 2